Jonge arabische wil daten

Meer info over Genkgothic
Ik zoek iemand creatief, spontaan, goedlachs die graag onnozel doet maar waarmee ik ook uren gepassioneerd kan praten. Ik hoop via deze weg positieve ervaringen op te doen en flauwe plezanten hoeven voor mijn part niet te reageren. Een man van 50 is wel de leeftijdsgrens die ik stel, want ik verwacht dat je op die leeftijd andere verwachtingen koestert dan iemand van 24 zoals ik. Uiterlijk speelt minder een rol, als de klik er maar is! :) Heyhey, graag stel ik mezelf aan je voor. Ik ben een 23 jarige meid die geniet van de kleine dingentjes in het leven. Enkele van mijn troeven zijn dat ik een echte doorzetter ben, ambitieus en vrolijk. Nu moet ik hier helaas natuurlijk ook wel mijn mindere kanten vermelden... Ik ben nogal een perfectionist, niet snel tevreden en soms wat ongeduldig.
Naam:
Genkgothic
Leeftijd:
27 Jaar
Woonplaats:
Genk
Provincie:
Vlaams-Limburg
Land:
België
Hotel date:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Vandelaarluca
23 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
Verras me maar! Het liefst ben ik op zoek naar een ondeugende meid.. x Ik ben een meisje van 18 jaar, bijna 19. Ik zoek hier eigenlijk wat ondeugend contact. Eerst wat heen en weer mailen en misschien daarna echt afspreken. Wat ik zoek
Leuke Marokko tiener wil daten

Emmelie199608
20 Jaar · Assendelft · Noord-Holland
Ik zoek een leuke en spontane jongen, waarmee ik goed kan praten en waarbij ik mij op mijn gemak voel... Jaloerse types en leugenaars zijn grote afknappers voor mij... Stuur mij gewoon een leuk berichtje en ik zal dan antwoorden. :-D:-D
Leuke Mocro voor sexdate

Donkeredagen
32 Jaar · Lierderholthuis · Overijssel
Een leuke en serieuze man die zichzelf goed verzorgd, open staat voor een relatie en geniet van de liefde en warmte die ik je kan bieden. Ik ben niet moeilijk maar ik vind als je iets aangaat je daar zeker van moet zijn en wil je dan ook graag
Jonge Arab ontmoeten

Tacian
22 Jaar · Almere · Flevoland
Door mijn vader uit Marokko en mijn mama uit Nederland ben ik nu deze mooie schone geworden. En ja ik vind mij zelf knap ik heb een zeer goed zelfbeeld, want aan negativiteit in het leven heeft toch niemand iets?
Eenzame Marokkaanse is op zoek
M1zzlovely
27 Jaar · Rijswijk · Zuid-Holland
ik ben opzoek naar een leuke jongen om misschien gezellig te daten. :D ik ben Manon en het leek mij wel wat om dit een keer uit te proberen.. Misschien ontmoet ik hier nog een leuke jongen. Ben jij dat misschien? ;)
Jonge Arabische wil sexdating