Meer info over Espanic
Ik krijg als medewerkster in een restuarant zat complimentjes en sjans. Je moet het wel profi houden natuurlijk. Ik krijg altijd wel grote tips, 50 euro met een telefoonnummer erop. Altijd leuk die mannen. Meestal van de gene die samen met hun vrouw uit eten zijn. De oudere, die mij werkelijk als een diva aanzien. Het bevalt me, maar ik wil misschien wel een eerlijke vrije man, knap gezond, sexpack?? Hola!! Cómo está? Mucho gusto en conocerlo!! Mijn naam is Laura, geboren in Cartagena, Spanje maar op mn 3de zijn we naar NL verhuisd. Mijn moeder werd verliefd op mijn nederlandse vader en wonen nog gelukkig samen.! En ik? Ik ben gelukkig, maar ben niet samen. Eigenlijk alweer een tijdje single, en ik zou daar wel graag verandering in willen hebben. Beetje een drukke baan, dus weinig aandacht gegeven aan mijn liefdesleven. Sex? Ja, afentoe met een ex, maar steld weinig voor. Passie en vuur zit in mijn bloed, romantiek ietsje minder. Ben er nog niet uit wat ik precies zoek, een vaste relatie, zou mooi zijn als hij ook net zo gepassioneerd is als ik.
Naam:
Espanic
Leeftijd:
31 Jaar
Woonplaats:
Baarle-Hertog
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Hotel date:
Ja
Slikken:
Misschien
Anaal:
Misschien
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Desilou
30 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Je bent te vertrouwen en je vertrouwt mij ook. Ik heb een hekel aan jaloezie en claimend gedrag. In een relatie ben ik trouw en verwacht ik ook van mijn man/vriend. Ik wil zeker niks overhaast doen en verwacht dat ook van jou. Ik stap niet
Single Marokkaanse wil sexdating
Sexychick92
25 Jaar · Utrecht · Utrecht
Als je zin in me hebt en je bent lekker geil laat dan wat gerust van je horen!!! Zoek een leuke jongen voor lekkere seks en miss meer daarna! Kan een jongen tot een heerlijk hoogtepunt laten komen!
Jonge Mocro voor sexdate
KissMila
30 Jaar · Zuidlaren · Drenthe
Overduidelijk ben jij een borsten man, je kunt het gewoon heel erg waarderen dat een vrouw ze heeft en ze goed verzorgt . Want goede verzorging houdt mooi, dat is iets wat jij zeker weet. Ja, je ziet het goed, een vrouw met vrouwelijke
Hete Arabische zoekt sexdate
Vanessa_19_jaar
23 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
Leeftijd maakt voor mij niet uit. Gaat om de persoonlijkheid van iemand. Ik ben Vanessa en ik ben 19 jaar oud. Bruin haar , bruine ogen, en spontaan.
Single Marokko tiener zoekt jongen
Singlelady0909
31 Jaar · Linne · Limburg
Ik ben op zoek voor mijn leven lang partner om een Grote Leven van de Liefde met delen; romantiek, lange langzame kussen, voelen heel bijzonder, intimiteit, spiritualiteit, aangename communicatie, dansen, vergadering van de
Lekkere Marokko tiener wil sexdating